23 Eylül 2014

Circular Car Hire Orantısız Ceza Uygulanması Sorunu Yaşıyorum.

Circular Çar Hire ilgili firmanın İstanbul Şubesinden bir araç kiraladım. dönüşte aracın tamponunda sadece 5 cm uzunluğunda 3 veya dört iz sürtme belirtisi olmuş, fark etmemişim. fark edip bir pasta cila ile silseniz geçecek yani o kadar basit bir şey. bunu problem edindiler; önce 300 avro ceza ödemem gerektiğini söylediler; abartılı bulunca 3-4 gün araç sanayide yatacakmış diye bir gerekçe ile o kadar sürelik iş gelirini benden istediler ve sonuçta 300 TL ceza kestiler ve ödedim. Sözleşmede yazıyor diye en ufak bir çizikten bile 300 avro istemeye çekinmemeleri ve silme ile giderilebilecek bir işlem için 300 TL almaları haksızlık. en azından hadi aracın bir günlük kirasını tahsil etsinler.

Ahmet 2.552 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Mayıs 2016

    Fotoğraf çekmedim ilgililerin bilgisi var tampon kesinlikle çizik değil boya gerektirmiyor. Zaten üzerinden bir seneden fazla zaman geçmiş, yazdıktan sonra ilgilenmedim bile çünkü derdim para değil. Önemli olan bunlar değil. Hak çiğnenmiş haksızlık yapılmış oldu. Adil olmamak kötü bir özellik. Nisistanbul/ Yenibosna şubeniz maalesef yetersiz. Para iadesi istemiyorum bu saatten sonra.

  • Circular Car Hire Temsilcisi04 Aralık 2015

    ahmet bey, araçlar da mınımum 300 euro muafiyet vardır ki bu size aracı alırken anlatılmıştır.dönüşteki hasarlar mutlaka raporsuz ise müşteriden tahsil edilir,değilse bedeli tahsil edilir ve en küçük boyanacak bir parça bile 250-300 tl den başlıyor eğer sizdeki çizik küçük ve hemen halledebilcek şekilde iseydi ve bunla ilgili fotograf çektiyseniz ben hemen iadenizi gönderebilirim,lütfen bana rezervasyon numaranızı hangi lokasyondan araç aldığınızı ve fotografı gönderiniz ömer ırmak

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön