19 Eylül 2016

Circular Car Hire Hasarlı Araç Kiralama...

TR 67*** kodlu rezervasyon numarası ile Pegasus Havayolları üzerinden araç kiraladım. 27 Ağustos tarihinde 1.5 saat gecikmeyle hasarlı araç getirildi. Araç hasarlı olduğundan başka bir araç talep ettim. Başka araçları olmadığını rezervasyonu iptal edebileceğim söylendi. Havaalanında başka bir araç kiralamak ve tatil planıma 3 saat gecikmeli başlamak zorunda kaldım. Telefon ve e-mail ile kayıt açmama ve para iadesi talep etmeme rağmen 23 gündür bir sonuç alamadım. 798,36 TL’yi iade talep ediyorum ve firmadan acil dönüş bekliyorum.

Levent 2.584 Okunma

Cevaplar

  • Levent27 Eylül 2016

    Merhaba Aradan bir hafta daha geçti hemen para iadesi yapılacağı yazılmasına rağmen hala ödeme yapılmadı maalesef. Acil dönüş bekliyorum.

  • Levent20 Eylül 2016

    Merhaba, uçuş ve rezervasyon numarası bana iletilen konfirmasyonda yer alıyordu ve bunu aracı getiren yetkiliye de gösterdim. Bilgilerin sizde olmaması Pegasus-Car Trawler ve sizin aranızda olan bir konu. Aracı beğenmeme durumu diye bir şey söz konusu değildir. Araç sağ ön tamponu kırık ve inikti aracın bu şekilde yola çıkması tehlikeli ve güvensizdi. Kaldı ki hasarlı bir aracı kiralamak profesyonel bir firma için ne kadar yanlış ise, bu aracı teslim almamak da müşterilerin en doğal hakkıdır. Bir aya yakın bir süredir iade için beklemekteyim. Bu hafta 798,36 TL'nin iadesini bekliyorum. Saygılarımla.

  • Circular Car Hire Temsilcisi20 Eylül 2016

    Levent Bey, Rezervasyon saatiniz 09:30 muş ve uçuş numarasınız belirtilmemiş. Takdir edersiniz ki sezonda o saatte o saate fazlası ile uçuş bulunmaktaydı.Müşteri temsilcimizi aradığınızda,aracın havaalanı dışında olduğunu havaalanı girişinde araç aramaları sebebiyle ciddi bir sıkışıklık olduğu bilgisi size verilmiş ve tarafınıza araç en fazla 30 dk sonrasında ulaştırılmıştır. Aracı beğenmediğiniz için almak istememişsiniz ve başka araç sormanız sonucunda,başka aracımız olmadığı bilgisi size verilmiş,Aracın hasarlı olduğu doğrudur ancak aracın mekanik aksamında hiçbir problem yoktu.Aracı almamanızı saygıyla karşılamaktayız ve ödemeyi yaptığınız firma ile irtibata geçerek en kısa süre de tarafınıza iade yapılacaktır. Saygılarımızla Circular Car Hire

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön