10 Mayıs 2016

Circular Car Hire Haksız Yere 1650 TL Kartımdan Çektiler!

25 Nisan, 5 Mayıs tarihleri için İzmir Havaalanında Circular Car Hire'dan araç kiraladım. Aracı teslim eden çalışanı tutanak tutturduğunuz sürece sorun olmayacağını bilgisini verdi. 29 Nisan sabah saat 09-10:00 sularında başka bir araç benim araca çarptı. Circular'ın bana vermiş olduğu 05355424*** numaralı telefonu arayarak yönlendirildim. Gerekli tutanaklar resimler yazıldı ve çekildi. Karşı taraf 100% kusurlu olduğunu beyan etmesine karşın aracı teslim ettiğim 5 Mayıs günü kartımdan haber verilmeksizin 1650 TL çekilmiş.

En sonunda 0532783**** numaradan Ö*** bey ile görüştüm. Sordum tüm masraflarınızı karşı taraftan alabiliyorken ayrıca benden neden 1650 TL çekiyorsunuz dedim, aldığımız cevap; "istediğiniz yere başvurun." Bende buradan başlıyorum. Arkadaşlar, çalışanların müşteriye saygıları asla yok!

Hüseyin 1.884 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin 05 Eylül 2017

  Bugün itibari ile sizlere açmış olduğum davayı kazanmış bulunmaktayım haksız yere aldığınız ücret yanınıza kar kalmadı. Burada bu yazıyı okuyan tüm mağdurlar benimle iletişime geçerlerse dava örneğini gönderebilirim.

 • Circular Car Hire Temsilcisi10 Mayıs 2016

  Hüseyin Bey, siz haksız kazanç olarak düşünüyorsanız,sizin düşüncenize de tüm yazdıklarınıza rağmen saygı duyuyoruz.Haklarınızı öngördüğünüz şekilde geri almak sizin de tasarrufunuzdadır Circular Car Hire

 • Hüseyin 10 Mayıs 2016

  Çirkinlik şikayet formlarında görüldüğü gibi sizlere yakıştırılmış. Bu lafınızı sizlere iade ediyorum. Hangi zararınıza istinaden 1650 TL çekiyorsunuz. Gerek aracınızın maddi kihasarı gerekse değer kaybını karşı taraftan çok rahat bir şekilde talep ediyorken ayrıca benden 1650 TL almanız resmen soygunculuktur. Müşteri ile kınuşmayı daha bilmiyorsunuz si ve çalışanlarınız. Resmen insan soyuyorsunuz. bir de krndiniz itiraf ediyorsunuz 300 euro kesilecekken 500 euro kesmişiz bunu yaparken bile insanları soymaya çalışıyorsunuz lütfen dönün bir bakın şikayetlere firmanız için iyi bir şey yazıyor mu?

 • Circular Car Hire Temsilcisi10 Mayıs 2016

  Hüseyin Bey, Öncelikle dün size izah edildiği üzere, kiralama şartlarında belirtilmiş olan geçerli muafiyet bedeli siz aracı alırken de size izah edilmiştir.Fakat siz aracın muafiyet bedelini sıfıra indirmek için extra sigorta almayı kabul etmeyip riski aldığınız için kaza durumundaki muafiyet bedeli kurallar gereği size yansıltılmıştır.Ayrıca telefonda konuştuğunuz çirkin sözleri burda yazma gereğini duymuyorum,hiç bir rent a car firmasının size araç vermemesi içinde gerekli paylaşımlar yapılacaktır. Circular Car Hire

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön