Toplam çözüm sayısı
..
Çipura Tur ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Pinar'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Çipura Tur Rehberlerinin Baskı Uygulayarak Program Değişmemesi

2289görüntüleme
Pinar
Pinar 04 Ağustos 2019 19:51

Dağ başında otel tutulmuş Datça'ya üç saatte gittik Marmaris'e bir saatte günler yolda geçti katılımın zorunlu olmadığı turda başka aktivite hakkında bilgi alma hakkım varken sordum, hiçbir bilgimiz yok dediler.

Tur da böyle bir bilgi verdiğiniz yazıyor deyince bakmak durumunda kaldı rehberler sonra yüz lira olduğunu bildiğim tura yüz seksen lira deyip psikolojik olarak vazgeçirmeye çalıştılar. Kendi aktivitelerine de katılmak istiyorsam yemek yeme fiyatı vermek zorunlu. İster yer ister yemezmişim (dalyan yetmiş lira).

Kendileri ile gelmezsem otelde kalabilir misim kendim aktivite yapacaksam (tercih içinde olup hiç bilgi vermediler) Bir saatlik yola kendi imkanlarımla taksi tutacakmışım. Tur boyunca da sesle sürekli otorite kurmaya çalıştılar. Tatilimi zehir ettiler. Özellikle bayan rehber...

Çipura Tur Logo
Çipura Tur15 Ağustos 2019 15:20

Pınar Hanım, tur programımız sizlere daha önce verilen broşürlerde en ince ayrıntısına kadar yazmaktadır. Eğer programımız dışında başka bir aktivite yapmak isterseniz dünyanın her yerinde bu sizin sorumluluğunuzdadır. Gittiğiniz tur döneminde misafirlerimizin memnuniyeti çok üst düzeyde olup teşekkür yazıları hala sosyal medya hesaplarımızda durmaktadır.

Pinar
Pinar16 Ağustos 2019 08:15

Mevzu programda değil mevzu rehberlerinizin davranışlarında

Pinar
Pinar16 Ağustos 2019 08:20

Sosyal medyaya olumlu yorumu yaptıran da rehberiniz

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile