19 Eylül 2018
#10924333

Cinetech Sinemaları Çalışanlarının Kaba Davranışlarına Maruz Kaldık!

19.08.2018 Tarihinde seans başlamadan 10-15 kadar önce bir bilet satın aldık. Film 3D olduğundan dolayı gözlük istiyor musunuz diye sordu gişedeki arkadaş. Hayır dememe rağmen biletle beraber iki gözlük kesiyorum cevabını aldık. Gözlük istemedik dediğimde ben sordum siz cevap vermediniz dedi. Buraya kadar güzel içeri girdik, ön büfe kapalı? Arka büfeye gittik su yok. Su? Olmaması ne kadar tuhaf. Memnuniyetsizliğimiz devam ettiğinden filmi izlemekten vazgeçip gişeye yöneldik. İade istediğimizde sebep dedi gişedeki çocuk, birini aradı.


Adam ben seni arayacağım deyip telefonu kapattı. Şikayet formu istiyoruz dedik, yok denildi. 2 dakika bekledik, çocuğu aradı konuştular. İade alamazsın demiş. Sebep? Gelsin görüşelim dedik. Sözde yönetici geldi ve kendini aslan kral rolüne bürünüp iade almıyorum gibi saygısızca tepkiler verdi. Filmin başlamasına 10 dakika olmasına rağmen film başladı nasıl iade alacağım falan dedi.


Eşimin bu tepkiye karşı tepki vermesi anormalmiş gibi küfür ve hakarete mahsur kaldık. 30-40 lira parasında değiliz, rezil olduk. Yönetici kasadan para çıkartıp suratımıza fırlattı. Güvenliği çağırın diye kendimiz ısrar ettik.


Güvenlik geldikten sonra sözde yönetici beyefendi eşimin üzerine yürümeye devam etti. Şikayetçiydik, güvenlik ile birlikte danışmaya inip çalışanlardan şikayetçi olduk. Eşime ağır küfürler eden personelin sinemayla en ufak bir alakası yoktu. Ne bir yaka kartı, ne de Cinetech firmasına ait bir t-shirt. Bizim için kötü bir deneyim, Cinetech Sinema Salonları için büyük bir fiyasko.

Gizem Gizem 2.229 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları