16 Aralık 2018
#11312418

Yaş Sınırlamasına Uymayan Cinemaximum !

16/12/2018 tarihinde Maltepe Piazza Alışveriş merkezindeki Cinemaximum sinemalarına giderek 5 yaşındaki oğlum ile Spiderman filminin 15:15 seansına girmek istedim.


Görevli kişiler yaş sınırlaması olduğunu bizi alamayacaklarını söylediler. Kimlik kontrolü yaptıklarını söyleseler de hiçbir kontrol yapmadın 7 yaş altı birçok çocuğun filme girdiğini gördüm.


Bunu görevliye söylediğimde hoş olmayan bir tavırla karşılaştım. Aynı gün Maltepe Park AVM' deki Cinemaximum gittiğimde gittim ve filme alındım. Kendileriyle çelişen bir kurum, kural falan yok yani kime ne şekilde tavır sergiledikleri belli değil.

Damla Damla 1.748 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi17 Aralık 2018

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları