04 Şubat 2016
Yorum Yap
#4815348

Trabzon Cinemaximum'da Merakla Beklenen Filmler Vizyona Sokulmuyor!

Trabzon Cinemaximum işletmesinde uzun yıllardır sinemasal anlamda içerik olarak oldukça zayıf, salt tüketim kültürü odaklı, sanat kaygısından oldukça uzakta duran, afişi ve hedef kitlesi itibariyle yalnızca ve yalnızca ticari maksatlarla gişe yapma heveslisi filmleri haftalarca vizyonda tutulurken, merakla beklediğimiz, ödül ve festivallerde başarılı işlere imza atmış yönetmenlerin filmlerini gösterime sokmadılar.


Burada parantez açarak özellikle film ismi belirtmek gerekirse Diriliş isimli başyapıt Denizli, Çanakkale ve Konya gibi şehirlerde vizyona sokulurken nüfusu ve sinema seyircisi profili yüksek olan Trabzon ilinde vizyona sokulmamıştır. Lütfen artık bu sorunu çözün.

Cem 335 Okunma

Cevaplar

  • Cem15 Şubat 2016

    Şablon yanıtlarla cevap vermekten sıkılmadınız. Yerel işletmelerde bile oynatılan böylesine büyük bir filmi oynatmamak gerçekten çok büyük bir hatadır. Bu hatalar sürecinde firmanızdan soğuduk. Sadece bu değil daha pek çok filmi Trabzon'da oynatmadınız. Şikayetim halen devam etmektedir. Doğru düzgün açıklanabilir bir yanıt alana dek, bundan sonra aynı sorunun tekrarlanmayacağını işitene dek yayında kalmasını istiyorum.

  • Cinemaximum Temsilcisi11 Şubat 2016

    Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler