31 Ağustos
#12524887

Maltepe Park AVM Cinemaximum'un Personelin Yanlış Davranışı!

Maltepe Cinemaximum da Siccin 6 filmine arkadaşım ve ben internetten bilet alıp giriş için gittiğimizde,18 yaşımı doldurduğum ama kimlikte kayıt hatası yüzünden 17 göründüğümü liseden mezun olduğumu biyolojik olarak filme girebilecek yaşta olduğumu söylememe ve yanımda 18 yaşında arkadaşım olduğu halde bize çok kötü muamele yapıldı. 13-14 gösterdiğimizi söyleyip anonsta rencide edici bir şekilde alay edildi. Hiçbir zaman böyle bir problem yaşamamıştım ilk defa her zaman gittiğimiz sinemada yaşadım.

Kübra Kübra 2.515 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi11 Eylül

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

  • Kübra04 Eylül

    Bu yapılan rencideyi firma olarak telafi etmelerini rica ediyorum ya da hakkım olan ve yaşımın tuttuğu o filme girebilmeyi rica ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları