sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Cinemaximum'da Reklam Sıkıntısı!

Batuhan Batuhan10 Mart 2019 13:11

Cinemaximum sinema salonlarına gitmek için uçuk rakamlarda bilet parası ödüyoruz üstüne 40 dakika reklam izletiyorlar. Hak mıdır hukuk mudur? Biz bu reklamları izlemek için para ödemiyoruz. Ne kadar saçma bir durum!

Sinema başlangıç saati 13.30 ise film 14.10'da başlıyor! Sinemaya girmeden önce bize bunun bilgisi verilmiyor. Sinema saat 13.30 yazıyor bize gerçek başlangıç saatini aktarmıyorlar. Resmen halk kandırılıyor. Biz bu reklamları izlemek zorunda değiliz, kalmamalıyız.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 17 Mart 2019 18:06

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler