28 Mayıs 2019
#12040635

Cinemaximum'da Başkasının Kullandığı Puanlarım Geri Yüklenmiyor!

13 Mayıs 2019 tarihinde tesadüf üzeri fark ettiğim CGV Club'ta bulunan 16 puanımın bilgim dışında başkası tarafından Kahramanmaraş'ta kullanıldığına dair çağrı merkezi üzerinden kayıt oluşturdum. Ertesi gün tarafıma misafir ilişkilerinden gelen mailde şifremi güncellememi, ardından kendilerine ulaşmam durumunda puanlarımın geri yükleneceği yazıyordu. Gelen mail üzerine şifremi güncelleyip çağrı merkeziyle tekrar görüştüm ve yetkili birime kayıt açtığını en kısa zamanda geri dönüleceğini söyledi görüştüğüm kişi. 3 hafta oldu ve bu arada arayıp 3-4 kez aciliyet belirtmeme rağmen hala geri dönüş yapılmıyor.


Mailde yazılan ile çağrı merkezinin yapmış olduğu işlemler neden birbirini tutmuyor? Üstelik herhangi bir kişisel bilgi doğrulaması yapmadan puanlarımın başkası tarafından kullanılmasına müsaade edilmesi Cinemaximum'a olan güvenimi derinden sarstı. Bahsi geçen şehre hayatım boyunca hiç gitmedim ve orada yaşayan hiçbir tanıdığım, yani numaramı bilecek kimse yok. Nasıl oluyor da birisi rastgele bir numara sallıyor ve o numara CGV üyesi olup 2 adet bedava sinema bileti alabilecek puana sahip? Kişisel verilerimin de yeteri kadar korunmadığı fikrine kapılmaya başladım.

Gökhan Gökhan 1.910 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökhan29 Haziran 2019

    Hediye biletlerim önce yüklendi. Daha sonra 29 Haziran'da kullanmak istediğimde silindiğini gördüm. Son gün 30 Haziran diyorsun ama puanları iç etmek için farkettirmeden, bilgilendirmeden puanları yine siliyorsun. Allah kimseyi bu kadar 3 kuruşun hesabını yapacak duruma düşürmesin.

  • Cinemaximum Temsilcisi14 Haziran 2019

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

  • Gökhan03 Haziran 2019

    Şikayetimden 2 3 gün sonra puanlarım geri yüklendi. Ama 30 Haziran'dan sonra kullanmadığım puanlar silinecekmiş. Hem puanlarımı başkalarına kullandır, fark edip geri isteyince 3 hafta oyala hem de 30 Haziran son de. Ne güzel iş ya.

Ziyaretçi Yorumları