Cinemaximum'da 40 TL'lik Gold Class Fiyaskosu

Emre Emre4 ay önce

Yaşadığımız çifte mağduriyeti buyurun sonuna kadar okuyun. İstanbul Aksaray'da Historia AVM'de saat 18:00 seansı için 7. Koğuştaki Mucize isimli filmi izlemek adına fiyatı kişi başı 40 TL olan Gold Class salonundan 2 bilet aldım. Normalden iki kat daha fazla parayı ben rahat izlemek ve sinemanın keyfini ekstra çıkarmak için ödediğimi düşünüyordum ancak ekstra eziyet için ödemişim.

Filmde ekran kapkaranlık, hiçbir oyuncunun yüzü dahi görülmüyor. Bütün ışık ve kontrast ayarları eksilere çekilmiş ve resmen perdede ne izlediğimizi görmeden ilk yarıyı bitirdik. Salonda herkes aynı şeyden şikayetçiydi; film arasında görevliye söyledik. İlgilenmedi. İlgilenecek biri de şu anda yok dedi. Filmi görüntü görerek değil sadece ses dinleyerek izledik. Yetmedi bir de üstüne soğuk Kasım akşamı buz gibi klimayı açmışlar, salonda ben dahil yan tarafta bulunan kaç kişi gördüysem kenara koydukları montlarını giyerek izlemeye çalıştılar. Bunu da görevliye söyledik, ikinci yarı hala aynı devam etti. Şu anda defalarca hapşırıyorum, burnum akıyor, sırf hasta olmaya başlayışımın sebebi bugünkü sinema eziyetim olduğu için bu şikayeti yazmak istedim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 2 hafta önce

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler