Toplam çözüm sayısı
..
Cinemaximum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Emre'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Cinemaximum'da 40 TL'lik Gold Class Fiyaskosu

64.776görüntüleme
Emre
Emre 19 Ekim 2019 01:48
Cinemaximum'da 40 TL'lik Gold Class Fiyaskosu
Cinemaximum'da 40 TL'lik Gold Class Fiyaskosu

Yaşadığımız çifte mağduriyeti buyurun sonuna kadar okuyun. İstanbul Aksaray'da Historia AVM ®'de saat 18:00 seansı için 7. Koğuştaki Mucize isimli filmi izlemek adına fiyatı kişi başı 40 TL olan Gold Class salonundan 2 bilet aldım. Normalden iki kat daha fazla parayı ben rahat izlemek ve sinemanın keyfini ekstra çıkarmak için ödediğimi düşünüyordum ancak ekstra eziyet için ödemişim.

Filmde ekran kapkaranlık, hiçbir oyuncunun yüzü dahi görülmüyor. Bütün ışık ve kontrast ayarları eksilere çekilmiş ve resmen perdede ne izlediğimizi görmeden ilk yarıyı bitirdik. Salonda herkes aynı şeyden şikayetçiydi; film arasında görevliye söyledik. İlgilenmedi. İlgilenecek biri de şu anda yok dedi. Filmi görüntü görerek değil sadece ses dinleyerek izledik. Yetmedi bir de üstüne soğuk Kasım akşamı buz gibi klimayı açmışlar, salonda ben dahil yan tarafta bulunan kaç kişi gördüysem kenara koydukları montlarını giyerek izlemeye çalıştılar. Bunu da görevliye söyledik, ikinci yarı hala aynı devam etti. Şu anda defalarca hapşırıyorum, burnum akıyor, sırf hasta olmaya başlayışımın sebebi bugünkü sinema eziyetim olduğu için bu şikayeti yazmak istedim.

Cinemaximum Logo
Cinemaximum04 Şubat 2020 10:15

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Emre
Emre02 Haziran 2020 01:18

Mail kutumdaki bütün klasörlere baktım, spam olsun gereksiz olsun silinmiş olsun gelen olsun gönderilen olsun; hiçbir yerde Cinemaximum tarafından gönderilmiş bir maile rastlamadım. Telefonum 7/24 açık ancak tarafınızdan da aranmadım. Lütfen yanıltıcı cevaplar vererek göz boyaması yapmayınız.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler