13 Mart
Yorum Yap
#10228686

Cinemaximum Zoraki Yasal Olmayan Fişle Satış Yapmak

Ekli Mars Cinema Group fişlerinden de görüleceği üzere; sinema girişi olarak 42,50 TL'lik ücret alındığı halde yasal değeri olan 16.00 TL'lik fiş kesilerek kalan 26,50 TL'lik da mali değeri olmadığı belirtilen fiş kesilerek mısır patlağı ve meşrubat menüsü satılmıştır. Bu fişi almak istemediğimde görevli " sinema girişi 42,50 TL'dir. Bu menüyü almayabilirsiniz ama bu fişi kesmek zorundayız. Şirketin uygulaması bu. " cevabını verdi. Bu uygulama ile şirket; her fişte 1,96 TL. KDV ile gelir veya kurumlar vergisi ödemekten kaçınmaktadır.

Osman 1.069 Okunma

Cevaplar

 • Osman23 Mart

  13 Mart'taki Cinemaximum ile ilgili şikayetime cevap verildi biliriminde bulunulmasına rağmen tarafıma cevap verilmemiştir. Bilginize. Ayrıca firma KDV. Ve vergi kaçırmaya devam etmektedir.

 • Osman19 Mart

  Gönderdiğinizi belirttiğiniz cevap (mail adresime) bana ulaşmamıştır. Doğrusu vereceğiniz cevabı çok merak etmekteyim!

 • Osman19 Mart

  Gönderdiğinizi belirttiğiniz cevap (mail adresime) bana ulaşmamıştır. Doğrusu vereceğiniz cevabı çok merak etmekteyim!

 • Cinemaximum Temsilcisi16 Mart

  Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler