09 Kasım 2018
#11127707

Cinemaximum Yangın Kapısı Açık Film İzledik!

08.11.2018 tarihinde Adana m1 Cinemaximum'da salon 2'de saat: 20:00'de müslüm filmine gittim. Salon tam doluydu. Mecburen ön sıralardan bilet almak zorunda kaldım. Film ara verdikten sonra salonun en alt sol acil çıkış kapısı açıldı ve seyirciler araya çıktı. Filmin devamı başladığında hiçbir görevli vs. tarafından kapı kontrol edilmedi ve kapatılmadı.


Ardından filmin ikinci yarısı boyunca kapıdan gelen ışıkla film, perde de görüntü iyice bozuldu, diğer bir yandan dışarıdan gelen film başlıyor anonsları, diğer salondan gelen sesler, telefon konuşmaları, müzik sesleri vs. bir çok ses ile film sesi birbirine karıştı. Sinemada onca çalışan olmasın rağmen hiçbir görevli durumun farkına varmadı ve kontrol edilemedi. Bizde filmi bir çok ses içinde ve perdenin sol altında bir ışık ile filmi seyretmiş olduk. Bu tip durumların yaşanmaması için en azından film aralarında salon kontrolü yapılmasını isterdim.

Vahap Vahap 656 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi10 Aralık 2018

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler