Cinemaximum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Derya'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Cinemaximum Vadi İstanbul Gold Salonda Olan Kusurlu Koltuk

1.276görüntüleme
Derya
Derya 18 Kasım 2020 16:26

24 Ekim Cumartesi günü Vadi İstanbul'da sinemaya gittik. Daha rahat ve konforlu olması açısından daha fazla ücret ödeyerek Gold Salon'dan bilet aldık ve sinemaya girdik. Koltuğumuz en arka sırada D1-D2 numaralı koltuklardı. Normalde 2 koltuk arasında yaklaşık 30cm genişliğinde bir ara olur ve öndeki sehpanın ayağı 2 koltuk arasında ki bu aranın önüne denk gelir. Fakat bizim aldığımız koltukta bu ara yoktu ve ekli fotoğrafta olduğu gibi sehpanın ayağı oturmuş olduğum koltuğun önüne denk geliyordu. ( Koltuk arasındaki arada çıkartılmış koltuğun yanına duvara yaslanmış şekildeydi. )  

Film boyunca tabiri caizse paramla rezalet çektim. Böyle kusurlu, kırık koltuk neden satışta olur? Neden bu koltuk onarılmaz? 100 TL ücret verip daha konforlu olsun rahat edelim diye Gold Salonu seçip böylesini yaşamak gerçekten can sıkan bir durumdu. Bunu sosyal medyadan da paylaştım fakat kimse dönüş yapmadı. Bu durum daha da can sıktı. Film boyunca bacaklarımı nereye koyacağımı bilemedim, sürekli bacak ağrısı yaşadım. Sanırım Cinemaximum salonların kontrollerini yapmıyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Cinemaximum Logo
Cinemaximum19 Kasım 2020 12:06

Sevgili misafirimiz, İlettiğiniz mesaj doğrultusunda gerekli çalışmalara zaman kaybetmeden başladık. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz. Cinemaximum servis ve hizmetleriyle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmayı çok isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Derya
Derya21 Kasım 2020 19:39

Tarafıma herhangi bir dönüş sağlanmadı.

Derya
Derya11 Aralık 2020 10:39

Hala şikayetime bir dönüş yapılmadı. Şikayet çözümlenmedi.

1 Yorum

Derya
Derya11 Aralık 2020 10:38
 

Hala tarafıma bir dönüş yapılmadı, şikayetim çözümlenmedi.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler