sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Cinemaximum ’un Kişiye Özel Uygulamaları

Volkan Volkan27 Ekim 2019 18:24

Bugüne kadar defalarca filme 11 yaşındaki oğlumla girmeme rağmen bugün 16:10 seansındaki Malefiz filmine bilet aldım kontrollerden geçtik salona oturduk. 3D gözlüklerimizi taktık 10 dakikadan fazla bekledik sonra bir görevli gelerek oğlumun kimliğini sordu. Ben de 11 yaşında olduğunu söyledim. Filmin 13+ olduğunu söyleyerek bizi salondan çıkarttılar. Bilet ücretinin iade olacağını söylediler. Gişedeki sorumlu arkadaş sadece bilet paralarını iade etmek istedi. 3D gözlüklerin ücretini iade edemeyeceğini beyan etti. Ben de ödediğim paranın tamamını istediğimi söyleyerek bana vermiş olduğu parayı almadım. Çünkü bu gözlükler film izlemek için bilet ile birlikte satılıyor izleyemedim bir film için gözlük parası ödemeyi reddediyorum. Ve Cinemaximum'dan davacı olacağını beyan ederek Emaar AVM yöneticilerine de durumu ilettim. Bu konunun takipçisi olacağım kişiye göre muamele olmamalı düşüncesindeyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 04 Şubat 12:05

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

profile-icon Volkan 06 Kasım 2019 11:21

Cinemaximum ’un Kişiye Özel uygulamaları bugüne kadar defalarca filme 11 yaşındaki oğlumla girmeme rağmen bugün 16:10 seansındaki malefiz filmine bilet aldım kontrollerden geçtik salona oturduk. 3D gözlüklerimizi taktık 10 dakikadan fazla bekledik sonra bir görevli gelerek oğlumun kimliğini sordu. Ben de 11 yaşında olduğunu söyledim. Filmin 13+ olduğunu söyleyerek bizi salondan çıkarttılar. Bilet ücretinin iade olacağını söylediler. Gişedeki sorumlu arkadaş sadece bilet paralarını iade etmek istedi. 3D gözlüklerin ücretini iade edemeyeceğini beyan etti. Ben de ödediğim paranın tamamını istediğimi söyleyerek bana vermiş olduğu parayı almadım. Çünkü bu gözlükler film izlemek için bilet ile birlikte satılıyor izleyemedim bir film için gözlük parası ödemeyi reddediyorum. Ve Cinemaximum'dan davacı olacağını beyan ederek Emaar AVM yöneticilerine de durumu ilettim. Talebim ödemiş olduğum 90.00₺’nin eksiksiz bir şekilde tarafıma ödenmesidir. Bu konunun takipçisi olacağım kişiye göre muamele olmamalı düşüncesindeyim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler