06 Ocak
#11410119

Cinemaximum Turkcell Platinum Fiyaskosu!

Akasya AVM İstanbul'da IMAX için sinema biletimi Sinemia kartım ile altım. Bu bana Sinemia tarafından verilen kredi kartı gibi kullanılan bir kart. Bunun Cinemaximum kampanyası olmadığını Sinemia teyit etti.


Tüm bunlara rağmen hakkım olan Turkcell platinu'mun sağladığı ikinci bileti vermediler. İşletme sorumlusu L***t bey ısrarla iki kampanyanın birleşmeyeceğini söyledi. Bu kafaya göre kural koyma işi ne zaman bitecek acaba?

Volkan Volkan 1.911 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Volkan08 Ocak

    Sinemia cevabı: On Sun, Jan 6, 2019 at 09:24 pm, "M...." wrote: Sinemia cinemazimum kampanyası mi On Sun, Jan 6, 2019 at 09:27 pm, "Aysu" wrote: Sinemia Cinemaximum kampanyası değildir. On Sun, Jan 6, 2019 at 09:29 pm, "M..." wrote: Teşekkürler. On Sun, Jan 6, 2019 at 09:31 pm, "Aysu" wrote: Yardımcı olabileceğimiz farklı bir konu olursa bize tekrar ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz Cinemaximum cevabı: Öncelikle yaşanılan memnuniyetsizlikten dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Her kampanya farklı bir misafir segmentine hitap ediyor. Farklı kampanya türlerini birleştirerek işlem yapılması mevcut hedef kitleye avantaj sağlamanın ötesinde bizim imkanlarımızı zorlayıcı hale geliyor. Mevcut imkanlarımız ve gelir-gider dengeleri doğrultusunda farklı kampanyaların birleştirilmesine izin veremiyoruz. Bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz. Değerlendirmeyi sayın sikayetvar.com okuyucularına bırakıyorum.

  • Volkan07 Ocak

    Sayın Cinemaximum Yetkilisi, Henüz bir e-posta almış değilim. Lütfen cevabınızı tekrar gönderir misiniz? Cevabınızı buradan da paylaşacağım. Saygılarımla

  • Cinemaximum Temsilcisi07 Ocak

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları