25 Ocak 2014
Yorum Yap
#2256765

Cinemaximum Tek Kasadan İşlem Yapılıyor

Cumartesi günü saat 15:00 te sinema bileti almak için Cinemaximum a geldik. Ancak gişenin önünde inanılmaz bir kuyruk vardı. Sistem bozuk olduğu için tek gişeden işlem yapılıyormuş. Buraya kadar sorun yok, ilk başta talihsiz bir durum yaşanmış ve insanlar uğraşıyor gibi görünüyor. Ancak zaman ilerledikçe çalışanların gerekli açıklamaları kuyruğa yeni gelenlere yapmaması, yarım saat bekledikten sonra sadece nakit kabul ettiklerini söylemeleri bir felaketti.


Filmin başlamasına 5 dk kalmış ve gişe görevlisine "boşuna beklemeyelim filme bilet var mı yoksa bitti mi" diye sorulduğunda "sistem bozuk olduğu için bilmiyorum" cevabını almak gerçekten komik. Yani ben biletin parasını ödeyeceğim ve salona girdiğimde belkide tüm koltuklar dolu olacak. Koca sinemada bir yetkili çıkıp ta salona göre kasaları ayırıp, yer seçtirmeden sırayla ve elle yazılı koltuk numarası vermeyi düşünememiş. Muhteşem. Bir daha önünden geçmeyiz bu sinemanın herhalde, malum alternatif çok. Pek zeki Cinemaximum capacıty ekibini kriz yönetimi becerilerinden ötürü ayrıca kutlarım.

Burcu 105 Okunma

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler