15 Şubat 2014 #2293382

Cinemaximum Sinema Salonunun Hali!

Cinemaxımum Kale Center salonuna Eyvah Eyvah 3 filmini izlemek üzere gittiğimde bir sinema salonunun ne kadar pis olabileceğini ve büfe hizmeti veren çalışanların ne kadar umursamaz bir tavırla yarım yamalak hizmet verdiğini gördüm.


İşin ilginç yanı Cinemaxımum' un kendi sitesine sorunu ayrıntılı yazmama rağmen yetkililer dönüş yapmadı. Böylece sorunun salondan değil de en başından kaynaklandığı belli oldu. Bir daha Cinemaxımum'un herhangi bir salonuna gitmek zorunda kalırsam büfe ve temizlik kontrolü yapmadan asla bilet almayacağım.

Ceylan 186 Okunma

Cevaplar

  • Ceylan11 Mart 2014

    Merhaba. Şikayetimin çözüm sürecini olumlu olarak değerlendirmek isterdim. Ancak ya Kale Center işletmesinde ya da Cinemaxımum genelinde ciddi sıkıntı var. Dün akşam (10/03/2014) önceki şikayetim üzerine hediye edilen biletle 300:Bir İmparatorluğun Yükselişi adlı filmin 21:45 seansına gittim. Büfede sıkıntı yok, salon temiz. Demek ki şikayetler dikkate alınıyor diye düşündüm ki gel gelelim filmin 2. yarısı bir türlü başlayamadı. Normal film arasından sonra 10 dk kadar reklam izledik. Sonra 10-15 dk öylece bekledik.Film 1. yarının son sahnelerinin tekrarıyla başladı ve 2. yarının devam etmesi gereken kısmında dondu. E haliyle ben ve birkaç kişi salonu terkettik. Filmin 2. yarısı herhalde geceyarısı falan başlamıştır. Yazık diyorum. Gerçekten yazık.

  • Cinemaximum Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sayın misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön