Cinemaximum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cinemaximum Sesi Kısık Salon Sorunu

1.298görüntüleme
Öznur
Öznur 16 Ocak 2020 17:42

Cinemaximum Batıkent Atlantis Ankara 9 numaralı salonunda Biz Böyleyiz filmini izlemek için gittik ve filmin 10. Dakikasında çıkmak zorunda kaldık. Birincisi bu kadar para vermemize rağmen girdiğimizde salon temizlenmemişti her yer cips kola çöpleri idi. Koltuğumdan bile cips temizleyip oturdum ki yasaklanması gerekiyor cipslerin kişisel görüşüm.

Salon kötü kokuyordu. 2.'si filmden kaynaklanmadığını biliyorum filmin sesi konuşmalar vs... Duyulmuyordu. Aşırı kısıktı. Görevliye söylendiğinde seste sorun olduğu söylendi. Bir şey yapılmadı. Bu şekilde de filmi izleyemiyorduk ve çıktık. Salonun çocuk cips gürültüsü de üstüne eklenince kabus gibiydi. Para almaya gelince Maximum fiyatlar ama hizmet sıfır.

Cinemaximum Logo
Cinemaximum16 Mart 2020 12:32

Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz bu mesajla ilgili inceleme yapıldı, belirttiğiniz konuda ki süreç tamamlandı ve e-mail adresi üzerinden detaylı bilgilendirmeyi tarafınıza gerçekleştirdik. Mailler bazen spam ya da gereksiz kutularını da düşebiliyor bu nedenle tüm alanları kontrol etmenizi rica ederiz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler