Cinemaximum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cinemaximum Ses ve Havalandırma Sorunu

1.447görüntüleme
Ceren
Ceren 18 Ekim 2019 18:08

Ankara Cepa Şubenizde 16.10.2019 tarihinde salon 4'te gittiğimiz sinemada gerek havalandırma sistemi gerekse ses sisteminden hiç memnun kalmadık. Kişi kapasitesinin o denli fazla olduğu bir sinema salonunda sanki salonunuz 50 kişilik kapasiteye sahipmiş gibi bir havalandırma ve ses sistemine sahip olması sizin gibi büyük bir kuruluşun teknik ekibi için oldukça düşündürücü.

Evimizin salonunda izleseydik daha rahat bir şekilde duyardık açıkçası. Reklam giderlerinize ayırdığınız bütçenin bir bölümünü sinema salonlarınızın mekanik ve ses sistemine ayırmanızı dileriz. Zira salonlarınızda film izlemek bir keyif değil adeta işkenceydi.

Cinemaximum Logo
Cinemaximum23 Ekim 2019 17:09

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler