Cinemaximum Saygısız Davranışlar!

Cagdas Cagdas3 yıl önce

27 Ağustos Bornova Forum salon 2, 16:30 seansına aldığım iki sinema biletiyle birlikte 10-15 kişinin olduğu bir seansa elimde 10 dk önce yediğim yemeğin fazlasını paketlediğim poşet ile sinema salonuna beni sokmadılar. Çalışanlar terbiyesizce önümde dikilip beni ittiler. Benim aldığım paketi teslim edebileceğim kilitli bir yer olmadığı sürece o salona her insan düzgün bir şekilde istediğini sokabilir.

Sinemanın besin değeri olmayan Mısır ve abur cuburlarını da kimse yemek zorunda da değil. Bu yüzden saçma kurallardan vazgeçilip sinema salonlarına insan çekilmeli. Bu konuda çalıştığım kurum ve çevremde herkesi uyarmaya devam edeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 3 yıl önce

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği iletişim adreslerinden geçtiğimiz günlerde kendisine ulaşılmıştır. Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler