Cinemaximum Salonda Görevli Olmaması

Hatice Hatice10 Mart 14:35

Sayın yetkili dün yanı 09.03.2020 saat 16.45 Bursa Carrefour SA AVM Cinemaximum'da 3 numaralı salonda kaptan pengü filmini oğlumla izlemeye gittim. Sinemada çok az kişi vardık. Bir süre sonra çocuklar koltuklar arasında zıplamaya hoplamaya yüksek sesle bağırmaya şarkı söylemeye başladı en sonunda sahneye çıkıp kutu kutu pense oynadılar. Ben aileleri uyarmama rağmen suçlu ben oldum neredeyse kavga ediyorduk. Filmden bir damla bir şey anlamadan çıktık. 

Annelere müdahale edemedim ama yetkililere bildirmek istedim fakat gelin görün ki koskoca AVM'nin sinemasında 1 tek yetkili bile bulamadım. Benim bildiğim kapı girişlerinde 1 yetkili olup biletleri kontrol eder içeri buyur eder ama bu sinemanızda tek bir insan bile yoktu in cin top oynuyordu. İstersem sinemaya girip çıkar başka film izlerdim kimsenin ruhu bile duymazdı. Bu şikayetimi lütfen dikkate alın çalışanlarınız aralarda dolaşsın bari yazık günah onca para verip giriyoruz filmi izleyemiyoruz bir de biz suçlu olup çıkıyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 16 Mart 16:28

Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz bu mesajla ilgili inceleme yapıldı, belirttiğiniz konuda ki süreç tamamlandı ve e-mail adresi üzerinden detaylı bilgilendirmeyi tarafınıza gerçekleştirdik. Mailler bazen spam ya da gereksiz kutularını da düşebiliyor bu nedenle tüm alanları kontrol etmenizi rica ederiz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler