05 Şubat
#11542960

Cinemaximum Reklam Süreleri Çok Uzun,Şikayetçiyim!

02.02.2019 cumartesi Cinemaximum Akasya'da Organize İşler 2 20.15 seansına gittik. 45 dakika reklam sonrasında film ancak 21.00'de başladı.
Hayatımızın 45 dakikasını izinsiz /onaysız aldılar. 10 dakika arayı da sayarsak, 2 saattik film için 1 saate yakın reklam izledik. Film arası reklam değil, reklam arası film izledik.


Üstüne üstlük 3 saatten uzun AVM'de kaldığımız için otopark ücreti ödemek durumunda kaldık. Birçok AVM'de olan sinema izleyicilerine özel ekstra 1 saat otopark anlaşması olmadığından üstüne bir de otopark ücreti ödedik. Üstelik 3 saati aşma nedeni tamamen zorla reklam izletme olduğu halde.


Hem en yüksek ücretli salon, hem en çok reklam izleten hem de üstüne otopark ücreti ödeten Cinemaximum'dan şikayetçiyim. Bir daha asla Cinemaximum'da film izlemeyeceğim, çevremdeki herkese de yaşadığım olumsuz tecrübeyi anlatıyorum.

Sevgi Sevgi 371 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevgi07 Şubat

    Ayrıca İstanbul Kadıköy/Üsküdar bölgesi için alternatif önerimi paylaşmak isterim: Üstelik daha temiz, fiyat olarak daha uygun, müşteri memnuniyeti çok daha fazla önemseyen, reklamdan para kazanırken müşterilerinin zamanını boşa harcamayan, +1 saate kadar otopark ücretini karşılayan, Capitol Spectrum Sinemaları :)

  • Sevgi07 Şubat

    Aşağıdaki cevap bir çözüm değil ne yazık ki, ve beni hiç memnun etmedi... Sinemalarımızı tercih ettiğiniz ve yorumlarınızı/sorunuzu/önerilerinizi bizle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Mars Cinema Group olarak sizlerden gelen bildirimlerle misafir memnuniyetimizi daha üst seviyelere taşımayı amaçlıyoruz. İçerisinde hizmet sunduğumuz alışveriş merkezlerindeki otopark yönetimi avm tarafından yapılmakta olup, yorumlarınızı kendileri ile paylaşacağız. Sunduğumuz hizmetin devamlılığını ve gelişimini sağlayabilmek için kullandığımız gelirimiz önemli bir kısmını reklam gösterimden sağlıyoruz. Sizlerden aldığımız reklam sürelerine yönelik yorumlar doğrultusunda bu süreyi gelir-gider dengemizi bozmayacak şekilde kısa tutmaya çalışıyoruz. Ayrıca, yeni çıkan yasa ile birlikte 1 Temmuz tarihi itibariyle reklam sürelerimiz daha kısa olacaktır. Bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz, film içeriğine, lokasyona, seansa bağlı olarak değişen süre ile verdiğimiz rahatsızlık için çok üzgünüz. Bildirimleriniz ile bize vermiş olduğunuz desteğinizin devam etmesini diliyoruz. Umarız en kısa zamanda sizi sinemamızda aramızda görürüz. Sevgilerimizle

  • Cinemaximum Temsilcisi06 Şubat

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları