Cinemaximum Piazza Samsun Salonları Çok Bakımsız

Ezgi Ezgi26 Aralık 2019 20:40

26.12.2019 19:05 Naim filmine Cinemaximum Piazza Samsun'dan bilet aldık. 1 numaralı salonda film gösteriliyor. Salon o kadar pis ki koltukların rengi siyahlaşmış koltuğu silkeleyince toz çıkıyor. Yerlerde çöpler salon temizlenmemiştir. Koltukların kumaşı yırtık lekeli. Böyle bir hizmet olamaz. Bilet fiyatları kişi başı 21 TL filmden önce 30 dakika reklam bu nasıl bir hizmet anlayışı Cinemaximum çok kötü.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ezgi 20 Şubat 19:03

Firmadan gelen mailde salonlarının günlük her filmden sonra temizlendiği temizlik ekibine gerekli uyarının yapılacağı yönünde. Ama sorun sadece temizlik değil salonun harabe gibi olması. Koltuğunuzda problem varsa başka bir koltuğa geçin minvalinde bir kısım da var ki o kısım hele şaka gibi. Fotoğrafta gördüğünüz gibi neredeyse tüm koltuklar. Koltukların döşemesi yırtık yahu yırtık! Sizce bu kabul edilebilir bir hizmet mi sevgili Cinemaximum? Hayır bir de o kadar pahalı ki biletleriniz bare aldığınız paranın hakkını verin. Firmanın verdiği yanıt kesinlikle tatmin edici değil sadece bir şey yazmış olmak için yazmışlar. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı değiller olsalardı salonla ilgili detay isteyip sorun giderildiğinde o şekilde bir geri dönüş yapılabilirdi. Bu, kurumsal bir firma için müşteri memnuniyeti adına kopyala yapıştır bir mailden daha etkili olurdu.

Cinemaximum Logo Cinemaximum 20 Şubat 17:02

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler