09 Mart
#11692428

Cinemaximum Personelinin İş Bilmezliği!

9 Mart günü 16:25 civarında Cinemaximum Marmara Forum’da sıraya girdik. 15dk’ya yakın sıra bekledikten sonra, önümüzde son bir aile kalmışken bilet satış görevlisi ‘bu gişe kapandı’ dedi ve gitti. Yandaki sıranın en arkasından tekrar sıraya girdik mecburen. Diğer görevliye sorduğumuzda, ‘sıra hiç bitmiyor ki’ dedi savunma olarak. Halbuki bu tarz işlerde önce şerit çekilerek o sıraya yeni insan gelmesi önlenir, ardından mevcut sıra bitince kapatılacaksa kapatılır o gişe. Cumartesi kalabalığında bir de personelinizin iş bilmezliği ile uğraşıyoruz. Bu tarz durumlar için eğitim verilmiyor mu?

Alp Alp 402 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Alp17 Mart

    2 Ay evvel, Cinemaximum’un Marmara Forum 4dx salonu hakkında bir şikayet yazdım. Problem, perdede sabit duran, muhtemelen projeksiyon cihazı kaynaklı ve film sırasında konsantrasyonu inanılmaz dağıtan Mavi noktalardı. Bana mail ile dönüş yaptılar ve aynen şu ifadeleri kullandılar; “Öncelikle yaşanılan tatsızlıktan dolayı çok üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Tüm salonlarımızda ses ve görüntü alanında son teknoloji ürünleri kullanıyoruz. Yorumunuz üzerine tüm görüntü sistemlerimizi kontrol ediyoruz ve kontrollerde herhangi bir sorunla karşılaşmamız halinde gerekli aksiyonu alıyoruz. ” Bu söylemlere rağmen, 15 Mart itibariyle halen bir aksiyon alınmamış durumda. Hatta bu Mavi noktalar artmış ve iyice tat kaçıran bir hal almış. Müşteri memnuniyeti sadece iletişime geçmekle sağlanmıyor maalesef, gerçek aksiyon gerektiriyor. Türkiye’deki en pahalı birkaç salondan birinde böyle bir rezilliğe müdahale edilmiyor olması, en kibar tabirle saygısızlık. Eğer bu problem çözülmezse, her filmin ardından konuyu Tüketici Hakem Heyeti'ne ileteceğim.

  • Cinemaximum Temsilcisi13 Mart

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler