02 Ekim 2017
#9608805

Cinemaximum  Personelin Üslubu Rahatsız Edici!

01.10.2017 tarihinde Metrogarden Cinemaximum' da 12:30 Kıngsman isimli filme gittim. Sürekli filme giden ve evime yakın olduğum için Metrogarden'e girmekteyim. Ancak hemen hemen İstanbul'daki her lokasyona gittiğim için kalite farkını çok net görebiliyorum. 12:30 seansına yetişmeyi beklerken Mısır menüsü ekletmek için tekrar sırada beklerken oradaki şefle kalabalığın içinde münakaşaya girmek zorunda kaldım.


Konuşma tarzı, üslubu ve davranışları isminize çok aykırıydı. Çözüm üretmek yerine insanlarla gereksiz münakaşaya girmeyi tercih eden biri oradaki görevini hak etmediğini ve yönetici statüsünde bulunmadığını düşünmekteyim. Bu yaşadığım gereksiz durum ayrıca almak istediğimiz menü konusunda ki çözüm engellemesi yüzünden bir daha orayı tercih etmemekteyim. Çalışanınıza gerekli üslubu ve eğitimi vermenizi öneririm.

Sinem Sinem 806 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi05 Ekim 2017

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden geçtiğimiz günlerde kendisine ulaşılmıştır. Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler