14 Kasım 2018
#11149195

Cinemaximum Personel Saygısızlığı Ve Haksız Kazanç!

Şimdi Marmara Park AVM sinemalarından bilet aldım. Ve bilet kesim m** hanımın saygısız tutumu ve üslübundan dolayı herkesin içinde terslendim. 5 seansına bilet aldım 50 yaş üzeri olduğunu söyledim ve gayet güzel bilgilendirdi. Daha sonra 30 TL olduğunu söyledi internette daha ucuz bir de bugün halk günü olduğunu bilmediğim için öğrenci dedim. M** hanım gayet tersleyerek internetten almak istiyorsan internetten al bugün halk günü diyerek tersledi. Ve internetten baktığımda bilet 26 TL tutuyordu. Fazla ödediğimi mi şikayet edeyim yoksa herkesin içinde terslendiğim içim rezil olduğumumu şikayet edeyim. Sesini yükselterek şikayet ederseniz edin Allah Allah sizin söylenmenizi mi dinleyeceğim diyerek tersledi ve onunla muhatap olmadığım halde yanımda olan annemle konuştuğum halde. Bu nasıl bir saygısızlıktır? Her yere şikayet edeceğim sizi. Müşterilerinizi bunlardır üzen personellerle çalıştığınız için.

Duygu Duygu 1.239 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Duygu10 Aralık 2018

    Yaşanılan saygısızlık ve rezillik sonucunda sinemaya girmediğim için şu an ne söylediğiniz önemli değil. Yazdığınız mailde tüketiciyi koruyan savunan ve telafi eden hiçbir şey yok. Pes gerçekten.

  • Cinemaximum Temsilcisi10 Aralık 2018

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları