28 Ocak
#11505543

Cinemaximum Personel Ciddiyetsizliği!

Akasya Cinemaximum'da görevliler daha seansın bitmesine 45 dakika olmasına rağmen içeriye sürekli girip çıktı. Bts için özel salon farkı vererek geldiğimiz gösterimde sürekli temizleme bahaneleriyle içeri girip çıkıyorlardı.


Bitti mi diye bizde içeri bakmak veya girmek istediğimizde bize uygunsuz şekilde uyarı yapıp daha çok olduğunu belirtiyorlar ama kendileri de sürekli içeriye girip duruyorlardı. Genel olarak bir düzensizlik mevcut Cinemaximum şubelerinde maalesef.

Pelin Pelin 310 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi29 Ocak

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler