30 Ekim
#12872009

Cinemaximum Paramı İade Etmedi!

İnternetten sinema bileti aldım 2 dakika sonra biletiniz iptal edilmiştir paranız 2 güne iade edilecektir yazdı. 3 hafta oldu hala iade işlemi bile yok. Arıyorum bankamı iade talebinde bile bulunulmamış. Sizinle iletişime dahi geçemiyorum. Paramı geri istiyorum.

Selin Selin 654 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selin'in Teşekkür Mesajı04 Kasım

    Teşekkür ederim cevap yazdığınız için

  • Cinemaximum Temsilcisi04 Kasım

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

  • Selin03 Kasım

    Böyle bir hırsızlık olamaz. 13 Ekim günü internetten Joker için bilet aldım 2 dakika sonra bileti iptal edip paranız 2 gün içinde yatırılacaktır dendi ama hala yatırılmadı. Yaklaşık 1 ay oldu. Haram olsun. Paramı istiyorum. Bankamı arıyorum ama iade talebinde bile bulunulmamış. Lütfen bana bu konuda yardımcı olun. O paraya ihtiyacım var. 60 TL param gitti.

Ziyaretçi Yorumları