Cinemaximum Para İadesi Yapılmadı!

İbrahim İbrahim28 Ekim 2019 14:16

16.10.2019 ve 19.10.2019 tarihlerinde Cinemaximum internet sitesinden online bilet almaya çalıştım, her ikisinde de bilet alma onaylanmamıştı fakat kredi kartından yaptığım kontrolde bilet onayı olmamasına rağmen ücretleri kesilmiş. Bir haftadır tam 4 kez müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım, her defasında ödeme iadesinin yapılacağını söylediler, bugün tarih 28.10.2019, kredi kartının ekstresi kesilecek ve halen iade yapılmadı. Kartımdan 114 TL ödeme çekildi ama ortada bilet falan yok. Sistemleri sadece ödeme almaya çalışıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İbrahim 04 Kasım 2019 15:52

Mailime gönderdiğiniz cevabınızda; "Biletleme işlemi başarısız olduysa ve kartınızdan bir ödeme çekildiyse 24 saat içerisinde işlem iptal ya da iade olacaktır" gibi standart bir bilgilendirme yapmışsınız. Evet bilet alma işlemim iki kez başarısız oldu ve kredi kartımdan 114 TL çekildi, 24 saati bir yana bıraktım 20 gün oldu halen iade yapılmadı. Ben 114 TL ile batmam fakat size bir ders vermek için kredi kartı ekstrem ile Tüketici Hakem Heyetine ve ayrıca dolandırıcılık suçlaması ile savcılığa şikayette bulunacağım. Bir daha da film izlemek için sizleri (Cinemaximum) kesinlikle tercih etmeyeceğim.

Cinemaximum Logo Cinemaximum 04 Kasım 2019 15:35

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler