Cinemaximum Online Bilet Maili Gelmedi

Engin Engin11 Ocak 16:50

Bütün hafta çalışıyorsunuz, çocuğunuz da okula gidiyor, bir hafta sonu günü 6 yaşındaki çocuğunuzla plan yapmak istiyorsunuz. Ne akla hizmetse Emaar Cinemaximum'dan çocuğunuzun sevdiğini düşünerek Rafadan Tayfa 14:35 seansına online bilet alıyorsunuz. Sevinsin diye çocuğunuza haber veriyorsunuz, giydirip süsleyip elinden tutup sinemaya götürüyorsunuz.

Sonra mısır ve içecek alıyorsunuz ve salona doğru yürüyorsunuz ama o da ne, sinema bileti mailinize gelmemiş. Kapıdaki görevliye söylüyorsunuz ama sanki mailin gelmemesi sizin suçunuzmuş gibi yardımcı olamayacağını söylüyor ve başka bir görevliyi çağırıyor. O da kibar bir şekilde de olsa aynı şeyi söylüyor ilk önce, hiç kimse de siz Cinemaximum üyesi misiniz diye bile sormuyor, üyeyseniz de bilet alıp almadığınızı kontrol edecek bir sistem de yok herhalde. Görevli koltuk numarasını biliyorsam bir şekilde yardımcı olabileceğini söylüyor ama artık iş işten geçmiş, bütün keyfimiz kaçmış. Bu durumda mısırımızı ve içeceğimizi de kendilerine bırakıp oradan ayrılıyoruz.

Parasında falan da değilim, çocuğunuzla hoşça vakit geçirmek yaptığınız hafta sonu planının böyle heba olmasını telafi edecek, o zamanı geri getirecek hiçbir maddi veya manevi karşılık olamaz. Evet, bana bir şekilde yardımcı olunamadı belki ama ben size bir daha hiçbir şekilde Cinemaximum'a gitmeyerek, online bilet satamadığınız bir müşterinize bir kez daha sizi yardımcı olmak zorunda bırakmayarak yardımcı olacağım, bundan emin olabilirsiniz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 16 Mart 11:06

Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz bu mesajla ilgili inceleme yapıldı, belirttiğiniz konuda ki süreç tamamlandı ve e-mail adresi üzerinden detaylı bilgilendirmeyi tarafınıza gerçekleştirdik. Mailler bazen spam ya da gereksiz kutularını da düşebiliyor bu nedenle tüm alanları kontrol etmenizi rica ederiz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler