20 Haziran 2016

Cinemaximum Online Bilet Alımı!

Cinemaximum internet İos uygulamasından bilet alacağım ama kişi başı 1.5 TL hizmet bedeli çıkıyor. Normalde internetten aldığım için sizin gişede bekleyen çalışanlarınızı meşgul etmediğim için indirim olması gerekirken bir de üzerine neyin hizmet bedelini alıyorsunuz?

Furkan 3.429 Okunma

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi28 Haziran 2016

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği iletişim adreslerinden geçtiğimiz günlerde kendisine ulaşılmıştır. Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

  • Furkan20 Haziran 2016

    """"Sitemizi kullanarak yaptığınız işlemin ve ilgili sürede alınan koltuğun satışa kapalı tutulmasının karşılığı olarak hizmet bedeli alıyoruz. Sizlere sunmakta olduğumuz hizmetin devamlılığını sağlayabilmek adına bu şekilde bir bedel belirlemek durumunda kaldık. """ Bunu söylemişsiniz ama ben zaten online olarak o koltuğun ücretini anında ödüyorum zaten satın alıyorum satın aldığım ürün her yerde satışa kapalı tutulur zaten. Ben rezervasyon yaptırsam tamam hak vereceğim size ama bu haksız kazanç değil mi? Tüketici hizmetlerinede yazmayı düşünüyorum çünkü çok mantıksız geliyor. Resmen kullanıldığımı hissediyorum demek ki neymiş kurumsallaşamamış firmalardan uzak duracakmışız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön