03 Şubat 2014 #2270694

Cinemaximum Müşteriye Verilen Önem

31 ocak cuma akşamı iş çıkışı hem haftanın yorgunluğunu atmak hem de yeni vizyona giren Eyvah Eyvah 3 filmini izlemek için Cepa Ankara Cınemaximum salonuna gittik. Seans saati 21:10 gözükmesine rağmen salona girmemiz 21:20 civarındaydı. Salona ilk girdiğimiz de ki havasız ortama alışmamız havalandırmaların çalışmamasından dolayı çok uzun sürdü.


Film ise seans saatinden 40 dakika sonra yani 21:50 civarlarında başladı. Yarım saat fragman da değil, reklam seyrettirildi. Film arası olduğunda ise salonun içinde hava kalmamış insanlar sıcaktan terlemeye başlamıştı.


Film arasında uzun süre ışıklar açılmadı ve ne yazık ki karanlıkta öylece bekletildik. Filmin sonunda ise inatla açılmayan havalandırma ve yapılmayan herhangi bir açıklama ile izlediğimiz filmden bir şey anlamadan çıktık. Ve maalesef bu sıkıntımızı anlatabilecek herhangi bir muhatap bulamadık. Umarım ama hiç sanmıyorum ilgililer burada yazılanları dikkate alırlar da en başta insana sonra müşterilerine gereken önemi ve hassasiyeti gösterirler.

Erman 164 Okunma

Cevaplar

  • Erman10 Şubat 2014

    Firmaya, periyodik personel eğitim ve teknik ekipmanların bakım çalışmalarını planlamalarını öneririm.

  • Cinemaximum Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön