16 Aralık 2018
#11310407

Cinemaximum Mısır Ve İçeceğin Zorunlu Olması!

Dün Cinemaximum İstinye Park’tan iki bilet aldım. Ancak gişedeki görevli kadın büyük boy mısır ve içeceğin zorunlu olduğunu söyledi. Nasıl yani deyince burada uygulamanın böyle olduğunu, iki haftadır bu uygulamanın yapıldığını söylediler. Sonrasında çağrı merkezini aradık, ve böyle bir uygulamanın olmadığını gişedeki görevliyle konuşup para iadesini yapabileceğimizi söylediler.


Gişeye gittik, genel müdürlükle konuştuk deyince gişedeki kadın, hala burada uygulama bu şekilde deyip para iadesini yaptı. Böyle bir saçmalık görmedim, organize olmuşlar, İstinyePark Cinemaximum’a hiç yakışmadı.

Merve Merve 1.167 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi17 Aralık 2018

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları