06 Mayıs 2019
#11933063

Cinemaximum Mars Cinema Puanlarımın Habersiz Silinmesi!

Kullananlar bilir, eski adıyla Mars Cinema Club kartına her bilet alımında puan yüklenir ve bu puanlar 8 olduğunda ödül bilet kazanırdık. Yani her 8 satın alımda 9. Bilet bedava gibi bir sistemi vardı. Bildiğim kadarıyla henüz sonlanmadı bu sistem, nitekim halen puanım olduğu görülmekte (2 puancık).


Şikayete gelirsek; bu akıllılar muhtelif zamanlarda, haberim dahi olmaksızın "Puan Düzenleme" adı altında parça parça mevcut puanlarımı silmişler. Ben de kullanılacak puanlarım var sanıyorum halen. rezalete bak. Gişede görevliyle yüz göz olacaktım yok yere. Puanlarımı geri istiyorum arkadaş. Hak edilmiş sinema biletimi talep ediyorum. Zahmet olmazsa.

Abdullah Abdullah 5.927 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdullah15 Mayıs 2019

    Üzerinden 1 yıl geçen puanların silindiği ve bunun üye olurken kabul edilen (! ) üyelik sözleşmesinde yazdığı belirtildi gelen mailde. 1. Silinen puanların silinme tarihine özellikle baktım ve geçmişe dönüp puan kazandığım tarihleri kontrol ettim. Gördüğüm kadarıyla (ve ilk şikayette de paylaştığım resimleri incelerseniz) öyle bir sene dolunca puan silinmesi gibi bir standart durum söz konusu değil. Lakin burada ciddi bir çelişki söz konusu. 2. Üyelik sözleşmesi falan görmedim ben. Gişelerinizde üye olurken kimse bir sözleşmenin varlığından bahsetmedi. Şartlardan bahsetmedi. Üye olarak şartları peşinen kabul ettiğimizi söylemedi. Kişisel bilgilerimizi alarak üye yapıyorsunuz, bilgilerimizi icabında iştiraklerinizle paylaşabiliyorsunuz ama ortada kabul edilmiş bir sözleşme dahi yokken kafanıza göre müşteriyi mağdur etmeyi de kendinize hak görüyorsunuz. Müşteriyi önemseme şekliniz takdiri hak ediyor gerçekten. Cinemaximum haricinde sinemaya gitmiyordum bu zamana kadar. Atık Cinemaximum da bitmiştir.

  • Cinemaximum Temsilcisi15 Mayıs 2019

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları