07 Aralık 2015
Yorum Yap
#4349220

Cinemaximum Kredi Kartından Haksız Ödeme Alınması!

İrem (eşim) ek kartı ile internetten alışveriş yapmak istemişti ancak bilet alamadı. 20.11.15 tarihinde eşim satın alamayınca bankamı aradım. Banka işlem yapıldığını firmayı arayarak bileti neden kesmediklerini sormamı söyledi. Cinemaximum Merkezi aradık ancak herhangi bir bilet satışı gerçekleşmediğini söylediler.


Bunun üzerine o gün tekrar internetten bilet aldım ancak bugün gelen ekstre de haksız yere 2 defa ve benim aldığım biletle birlikte 3 defa 50 TL'lik para çekildiğini gördüm. Acil olarak 2 adet haksız işlemin iptal edilerek kredi kartıma paranın yatırılmasını bekliyorum.

Nihat 177 Okunma

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi07 Aralık 2015

    Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili yapmak için bir takım bilgilere ihtiyacımız var, size yazdığımız e-postayı yanıtlarsanız konuyu araştırıp size geri dönüş yapabiliriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler