31 Ekim 2016 #6813364

Cinemaximum Kredi Kartı Haksızlığı Yapıyor!

Cinemaximum sitesinden Meydan AVM de Kobe isimli filmin 16:15 seansına 2 adet bilet almak için garanti kredi kartımı kullanarak çekim yaptırdım. Çekim başarılı olduğu halde site biletleri vermedi. Bunun üzerine kredi kartımda hata var sanıp diğer kartımla bir önce yapamadım sandığım aynı koltuklara alışveriş yaptım. Bu kez biletleme yapıldı. Garanti Bankası'nı aradığımda sitenin benden çekim yapmış olduğu bunun iptalini de aynı sitenin yapabileceğini iletti.


Çağrı merkezini 3 kez aradım ilkinde 11 dakika 53 saniye ikincisinde 12 dakika 3.de ise 9 dakika 46 saniye beni hatta bekletip yüzüme telefon kapatıldı. Bu düpedüz kredi kartı haksızlığıdır. Aynı koltuğu 2 kez satmak ve bu hatanın giderilmesi için 30 dakika da cep telefonu faturasını kabartıp yanıltılan müşterinin yüzüne kapatmanın sorumlusu kim ise durumu bir an önce düzeltip bir açıklama yapmasını bekliyorum.

Burak 2.752 Okunma

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi11 Kasım 2016

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği iletişim adreslerinden geçtiğimiz günlerde kendisine ulaşılmıştır. Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön