28 Ağustos 2013 #1981472

Cinemaximum Klimalar Yeterli Derecede Çalışmıyor!

Mersin'de ne yazık ki bu seviyelerde "başka bir alternatifimiz" olmadığından, sinemanızı tercih ediyorum. İstanbul'daki çoğu şubenizde film seyrettim tamamına yakınından(%95) memnun kaldım.
"Aşağıdaki olayı tam 8 defa yaşadım!"


Mersin'de sorun ne ise, her daim klimalarınız kapalı. Filmin belirli aralıklarında açık. Sinemanın içinden telefonla defalarca arıyorum açan yok! Dışarıda 40 derece sıcakta içeride serada gibi oluyoruz. Üzerimizden ter akıyor. Kışın ise tam tersi, buzdolabına konulmuş gibi oluyoruz. Açılmıyor demiyorum ama çok kısa sürelerde, sadece göstermelik açılıyor.


"Türkiye'nin en pahalı sinemalarından biri olan firmanıza son sözüm: "İnsanların sağlığı üzerinden tasarruf yapmayınız".

Alihan 162 Okunma

Cevaplar

  • Alihan30 Eylül 2013

    Bana mail atılmadı. Tamamen insanları yanıltmak için bu şikayetime bu şekilde bir cevap verilmiştir.

  • Alihan30 Eylül 2013

    Tarafıma ulaşmış herhangi bir mail yoktur. Ayrıca sinemada klimalarda aynı sorunlar devam etmekte. Daha geçen hafta bir çalışanınıza "klimayı açık tutar mısınız, içerisi çok sıcak oluyor" dediğimde aldığım cevap: "sizi tanıyorum sürekli siz istiyorsunuz" idi. Müşteriye verilen değeri klimların kapatılmasından, müşteriye verilen cevaptan ve sırf insanları yanıltmak için mesajın muhattabının bana mail atıldığı bilgisin ASLI OLMAYAN BİR ŞEKİLDE belirtmesinden anlamalıyız. Bana mail atılmadı lütfen insanları etkilemek için bu tip asılsız mesajlar atmayın. Junk mailimi de ayrıca kontrol ettim. Telefonunuzu bekliyorum. Saygılar Alihan Yavuz

  • Cinemaximum Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, MARS ENTERTAINMENT GROUP

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön