sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Cinemaximum Kartımdan 4 Kez Çekim Yapıldı!

Nurcan Nurcan4 yıl önce

29.01.2016 günü sinema bileti almak için Cinemaximum internet sitesine üye oldum ve kredi kartım ile 2 adet bilet aldım, işlemin son adımına geldiğimde "işlem onaylanmadı" uyarısı aldım. Kartımda sorun olduğunu düşünerek başka bir kredi kartım ile yeniden 2 adet bilet aldım, yine işlemin sonundan "işlem onaylanmadı" uyarısı aldım.

Sonra banka hesap kartımla bir daha denedim yine aynı sonuç. Daha sonra kredi kartı işlemlerime girip baktığımda tam 4 kere kartımdan para çekildiğini gördüm. Aynı gün aynı saate 8 adet bilet almış gibi oldum. Çağrı merkezi ile görüştüğümde ilk defa böyle bir şey olduğunu ödemelerin iptali için merkeze bildireceklerini söylediler. Halen cevap yok!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 4 yıl önce

Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler