Cinemaximum İnternet Kullanım Bedeli Kesiyor!

Rabia Rabia27 Şubat 2019 20:55

Cinemaximum Anatolium AVM şubesinden 4/12/2018 tarihinde internet üzerinden aldığım sinema bileti için 6 TL internet hizmet bedeli adı altında fatura kesilmiş ve bunu e postama göndermişler.

Ben maillerimi okurken tesadüf sonucu bunu gördüm. Neyin bedelini kesiyorsunuz sormak istiyorum benim doldurduğum benim kendi internetimle aldığım biletten neyin bedelini kesiyorsunuz? Ayrıca madem böyle bir uygulama yapıyorsunuz bunu bize nasıl önceden bildirmezsiniz? 6 TL'nin peşinde değiliz fakat artık internet çağındayız ve binlerce insan artık biletini internetten alıyor. Bu yaptığınız çok büyük bir yanlış ve hiçte etik değil. Bu yanlışın en kısa zamanda düzeltilmesini bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 04 Mart 2019 13:43

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler