22 Nisan 2013

Cinemaximum İnsanların Eğlencesi Kısıtlanıyor!

Biz insanların sinema hakkını kısıtlıyorsunuz. Yeğenlerime güzel bir pazar geçirmeleri için sinemaya götürüyüm dedim. Ama birde ne göreyim. Çizgi filmlerden sadece biri 3D değil.
Diğer 2 film 3D. Neyse çocuklar tutturuyor illa Nemo'ya girelim. Tek kişi ne kadar diyorsun, 13 TL artı 2TL gözlük parası.

Oluyor mu 3 kişi sana 50 TL. Şimdi filmi izlerken düşünüyorsun bu ülkede 22 milyondan fazla çocuk var iken sadece parası olan 3D filme girip, film izleyebiliyor. Ya yaşları 6 ile 12 olan çocuklardan bu kadar ücret alınır mı? Hadi bizim paramız vardı girdik filme! Peki 50 TL bile günde kazanamayan ailelerin çocuklarının film izlemek hakkı değil mi? Filmi izlemedim ben filme gelen insanlara ve çocuklara baktım ve burası Türkiye işte dedim!

Tuğba 257 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba26 Nisan 2013

    Baktım ama cevabınızı bulamadım =) Bu sitede herkesin yaşadığı durumu yaşadım. Hıı bu arada "spam" kısmına da baktım. Açıkçası cevabınızı çokkkkkkkkkk merak ediyorum. Buradan paylaşır mısınız? =)

  • Cinemaximum Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, MARS ENTERTAINMENT GROUP

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön