16 Mayıs 2016
#5512681

Cinemaximum İlgisizlik ve Havasızlık!

14.05.2016 tarihili Aqua Florya 21.30 seansında "Captain America" filmini -izlemek- için gitmiştik ancak bir önceki seanstan sonra belli ki salon hiç havalandırılmamıştı. Film başladıktan sonra açılır diye bekledik ama açılmadı. Ara oldu, durum iki farkgörevliye bildirilmesine rağmen 2.yarıda da havalandırma açılmayınca, filmin bitmesine yarım saat öncesine kadar dayanabildik.


İçerideki herkes bunaldı ve terledi, dayanılmayacak durumdaydı. Bu şikayeti yazmamın sebebi 2 kere uyarı yapılmasına rağmen, insanların çağrılarına duyarsız kalınmasıdır.

Ali Ali 366 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği iletişim adreslerinden geçtiğimiz günlerde kendisine ulaşılmıştır. Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler