Cinemaximum Hizmet Bedeli Sorunu

Doğan Doğan05 Şubat 2019 11:40

İnternet üzerinden alınan sinema bileti için sonradan 3 TL'lik hizmet bedeli adı altında ödememi istedikleri fatura gönderdiler. İnternet üzerinden bilet alımlarının ücretli olduğu satış sözleşmesinde yazdığını sonradan fark ettim, ancak altı üstü bir bilet almak için kimsenin o satış sözleşmesini okuyacağını sanmıyorum, bu bilgiyi bilet ücretini ödeme sayfasında belirtmek ya da bilet fiyatlarına yansıtmak çok mu zor acaba? Bu arada hayati kolaylaştırmak ve zamanı iyi kullanmak adına internetten yapılan bu tür işlemlerin ücretli olması ve bunun açıkça belirtilmemesi benim için tamamıyla art niyet örneğidir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Doğan 06 Şubat 2019 13:56

Keşke bana yazdığınız cevabı burada herkesin okuyacağı şekilde yayınlasaydınız, ben kanunen sıkıntılı bir duruma düşmemek için yazdıklarınızı burda ifşa etmiyorum, ödeme sayfasında veya bilet alım sürecinde herkesin görebileceği bir yerde bilet ücretine ek olarak internet hizmet bedeli adı altında fazladan bir ücretin alınacağını vatandaşın bilgisine neden sunmadığınız hakkında tek bir açıklama yok. Ama verdiğiniz cevabın yetersizliğinin farkında olduğunuz için buraya standart cevabı yazıp geçiyorsunuz.

Cinemaximum Logo Cinemaximum 06 Şubat 2019 09:57

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler