15 Aralık 2018
#11306318

Cinemaximum Hilltown Koltuğun Önünde Resmen Duvar Vardı!

14.12.2018 (bu akşam) Hilltown Cinemaximum sinemasından şampiyon filmine bilet aldık. Salon 9 / j sırası / koltuk 1-2. Bize satılan koltuğun önünde resmen duvar vardı bacaklarımız koltukla duvar arasında sıkışıp kaldı, perdenin yarısını görebildik. Boynumuz tutularak izledik filmi çünkü duvar yüzünden perdenin yarısı gözükmüyordu. Gişe görevlisi bizi uyarsaydı bu kadar boş koltuk arasında tabii ki de önünde duvar olan yeri satın almazdık hatta sinemadaki insanlar bile bize boş yer ayalarmaya çalıştılar. Kişi başı 31 TL'ye bilet satıp koltuğun önüne duvar koymak gerçekten mükemmel hizmet!

Dilara Dilara 819 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Dilara17 Ocak 2019

    Bana e-mailimden ulaşıp salonlarımız şöyle iyi böyle mükemmel diye bir mail attınız e ne yani bu beni filmi izleyemediğim gerçeğini değiştirmiyor. Bunun üzerinde size cevap verince tek kişilik bedava bilet kodu gönderdiniz. İki kişi izleyemediğimiz filme neden tek kişi anlamış değilim? O kodu da maillerimin arasında bulamadığımdan kullanamıyorum size tekrar mail attım üç kez ancak geri dönüş yapmadınız.

  • Dilara17 Aralık 2018

    Hayır bana mailiniz ulaştı bütün koltuklarımızdan perde gözüküyor vs. Yazılı saçma bir mail geldi. Perdenin yarısını görebildik biz bütün koltuklarınızdan perde gözükmüyor. Dalga geçer gibi bir de o koltukları satıyorsunuz. Sinemada ki diğer insanlar bile bize yer ayarlamaya çalıştı.

  • Cinemaximum Temsilcisi17 Aralık 2018

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları