sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Cinemaximum Hediye Bilet Hakkının Alınması!

Emre Emre24 Mart 2018 01:56

Cinemaximum’da 9 biletim vardı ve indirimli bilet hakkım vardı ancak 16 bilete tamamlayıp 2 hediye bilet birden almak için biriktirdim. Dün iki kişi sinemaya gittik ve iki bileti de işlettim. Sonra fark ettim ki hediye bilet 0 gözüküyor, iOS uygulamasından bakınca 9 biletin 8’i ile hediye bilet alınmış. 18/03 tarihinde Forum Bornova’da Kaybedenler Kulübü filmine, ancak ben bu filmi izlemedim. Telefonum belki 500 kişide var, numaramı bilen birisi gişeden almış olabilir ancak bedava bilet alırken kimlik ibrazı yapılmıyor mu? İnternetten almış olamazlar çünkü şifrelerimi asla kimseyle paylaşmam. Başka bir ihtimal ise daha önce bilet alırken gişe görevlisinin bedava biletimi görüp kendisinin kullanması.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Emre 05 Nisan 2018 11:35

Cinemaximum hediye biletlerimi iade edecekti ancak 26 Mart’tan itibaren beni oyalıyorlar. Elimde gönderdikleri mail mevcut delil olarak. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım ancak geri dönüş sağlanmadı. Delil ile birlikte Tüketici Mahkemesinde görüşürüz.

np_image1 Ekli Görsel Var
profile-icon Emre 29 Mart 2018 19:43

Şifremi değiştirip Mail attım ancak geri dönüş yapmadınız, sözünüzü tutup biletlerimi geri yüklemediniz... !

Cinemaximum Logo Cinemaximum 27 Mart 2018 12:10

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler