17 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10801751

Cinemaximum Hatalı Çift Çekim İadesi Yapmıyor!

Maximum mobile üzerinden yapmış olduğum 40 TL'değerindeki 5 koltuk seçimli bilet alışverişimde telefon kasması nedeniyle 2 adet 40 TL'lik çekim işlemi gerçekleşmiştir.


Bir adet fazladan çekim mevcuttur. Cinemaximum gişesindeki görevliler internet sitesi üzerinden iade talep edilebileceğini söylediler ve denememize rağmen iade alamadık. Müşteri hizmetleri numarası bulamadığım için mail üzerinden iletişimi denedim fakat mail iletilemiyor bile.


821818890951 ve 821818890493 referans numaralarına sahip 2 işlem gözükmekte. Bunlardan biri doğru biri fazladan alınan ücrettir. 2 adet 40 TL'değerinde bilet alınabilmesi için 10 koltuk seçilmesi gerekirken seçmiş olduğum koltuk sayısı 5 adet olup g-mailime de 5 koltuğa ait 1 bilet gelmiştir (bilet referans kodu:WSR28SW).


Aynı koltuk için bir daha satış gerçekleştirilemeyeceğinden ötürü, koltuk seçimi veya işgali mevcut olmadığından seansın zamanı geçmiş dahi olsa iade talep ediyorum.

Mumin Mumin 792 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mumin04 Eylül 2018

    Tüketici Hakem Heyetine başvurana kadar hiçbir hareket yokken başvurduktan sonra iadem gerçekleştirildi :d Tüketici Hakem Heyetine başvurmakta 1 tıkla e-devlet üzerinden yapılıyor. Uğraşmayın buralarda hakkınızı sonuna kadar arayın.

  • Cinemaximum Temsilcisi04 Eylül 2018

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

  • Mumin24 Ağustos 2018

    Kaç gün oldu hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar, en yakın zamanda Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler