01 Mayıs 2019
#11911991

Cinemaximum Hala Ödememi Yapmadı!

Sinema bileti almıştım ödeme yaptıktan sonra fark ettim yanlış günü seçmişim bileti iptal ettim ama hala ödemem yapılmadı sinema bileti almıştım ödeme yaptıktan sonra fark ettim yanlış günü seçmişim bileti iptal ettim 1 saate kadar kartınıza yansıyacak diye bildirim geldi ama hala ödemem yapılmadı.

Deniz Deniz 99 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi26 Temmuz 2019

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

  • Deniz02 Mayıs 2019

    İptal ettiğim biletin ödemesini hala yapmadınız neyi bekliyoruz? 1 saat içinde karta yansıyacak dediler Günler oldu! İptal ettiğim biletin ödemesini hala yapmadınız neyi bekliyoruz? 1 saat içinde karta yansıyacak dediler Günler oldu! İptal ettiğim biletin ödemesini hala yapmadınız neyi bekliyoruz? 1 saat içinde karta yansıyacak dediler Günler oldu!

  • Deniz02 Mayıs 2019

    Biletimi iptal edeli 24 saatten fazla oldu neyi bekliyorsunuz hala paramı iade etmek için. Ben iptal işlemi yaptığımda 1 saate kadar kartınıza iade olacak diye bildirim gelmişti bir saat değil 1 günden fazla geçti! Biletimi iptal edeli 24 saatten fazla oldu neyi bekliyorsunuz hala paramı iade etmek için. Ben iptal işlemi yaptığımda 1 saate kadar kartınıza iade olacak diye bildirim gelmişti bir saat değil 1 günden fazla geçti!

Ziyaretçi Yorumları