sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Cinemaximum Göz Göre Göre Fazla Para Alımı!

Tahir Tahir4 yıl önce

19:00 seansında Kardeşim Benim filmine gitmeye karar verdik. Kasiyer bugün biletler 16,75 dedi, Turkcell kampanyası vardı bitti, iptal oldu dedi. Mars Club kartım aktif olmasına rağmen bileti kullandırmadı. Ona da tamam dedim.

Maximum kredi kartımı çıkardım ve 33,50 TL çekim yaptı, 3 adet fiş verdi. Eşimle bu 3 adet fişte bize 9,25 TL Mısır + Coca-Cola sattıklarını fark ettik. 2x9,25 TL'den menü ve 7,5 TLx2 adet Sinema bileti. İtiraz ettik, müşterilere tuhaf davranıyorlar ve göz göre göre fazla para alıyorlar. Film başladı ancak düzelttiler ve rastgele kötü yerler verdiler. Eşimle sinir bozukluğuyla, baş ağrısıyla izledik. Daha da Cinemaximum mu, asla.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 4 yıl önce

Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler