Toplam çözüm sayısı
..
Cinemaximum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Pınar'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Cinemaximum Görüntü Kalitesi Sorunu

860görüntüleme
Pınar
Pınar 22 Ocak 2020 17:10

18.01.2020 tarihinde Cevahir alışveriş merkezi içerisinde yer alan (Mecidiyeköy) Cinemaximum sinemasında (3 numaralı salon) Mucize 2 Aşk film saatini yanlış hatırlamıyorsam 15.55 seansına giriş 2 kişi olarak giriş yaptık.

Film ekran görüntüsü kalitesi, ekran ışığının kısık olması ve ekranın sol tarafına doğru hafif bir kararma olması nedeni ile o kısımda ne olduğu görebilmek adına kendimizi zorlamak durumunda kaldık.

Film güzeldi fakat görüntü sorunu nedeni ile vermiş olduğumuz parahak etmedi. Yaşanılan sorun nedeni ile memnuniyet kapsamında tarafıma 2 adet cinema bileti verilmesi konusunda desteğini talep ederim.

Pınar
Pınar23 Ocak 2020 18:21

Tekrar Merhaba, Konu hakkında ivedilikle tarafıma geri dönüş beklemekteyim. İyi Çalışmalar

Pınar
Pınar24 Ocak 2020 16:49

Merhaba, Konu hakkında ivedilikle tarafıma geri dönüş beklemekteyim. İyi Çalışmalar

Pınar
Pınar27 Ocak 2020 17:02

Şikayetin içerisine girdiğimde Şikayetimin çözümlendiği ve şikayetimin çözüm süreci ile ilgili değerlendirme talep edilmiş. (ilgili buton aktif konumdadır.) Fakat çözüm ile ilgili tarafıma yapılan arama, e-mail gönderimi, sms gönderimi ya da herhangi bir şekilde dönüş olmamıştır. İlgili firmanın özensiz çalışması, şikayetin değerlendirmeye alınmaması da ayrıca bir memnuniyetsizlik yaratmıştır. Konu hakkında gereken hassasiyetin gösterilerek tarafıma bilgi verilmesini talep ederim. Teşekkürler

Pınar
Pınar28 Ocak 2020 10:29

Merhaba, #13498178 numaralı şikayetim dikkate alınmayarak tarafıma dönüş yapılmamıştır. (çözüm sunulmadan itiraz kaydı kapatılmıştır.) Hizmetten memnuniyetsizliğimin yanı sıra şikayetimin dikkate alınmamasıda ayrıca Memnuniyetsizlik yaratmıştır. Konunun tekrar değerlendirilmesi adına desteğinizi rica ederim. Tsk.

Pınar
Pınar28 Ocak 2020 16:56

Merhaba, 18.01.2020 tarihinde Cevahir alışveriş merkezi içerisinde yer alan (Mecidiyeköy) Cinemaximum sinemasında (3 numaralı salon) Mucize 2 Aşk film saatini yanlış hatırlamıyorsam 15.55 seansına giriş 2 kişi olarak giriş yaptık. Film ekran görüntüsü kalitesi, ekran ışığının kısık olması ve ekranın sol tarafına doğru hafif bir kararma olması nedeni ile o kısımda ne olduğu görebilmek adına kendimizi zorlamak durumunda kaldık. Film güzeldi fakat görüntü sorunu nedeni ile vermiş olduğumuz parayı hak etmedi. Yaşanılan sorun nedeni ile memnuniyet kapsamında tarafıma 2 adet cinema bileti verilmesi konusunda desteğinizi talep ederim. #13498178 numaralı şikayetim dikkate alınmayarak tarafıma dönüş yapılmamıştır. (çözüm sunulmadan itiraz kaydı kapatılmıştır.) Hizmetten memnuniyetsizliğimin yanı sıra şikayetimin dikkate alınmamasıda ayrıca Memnuniyetsizlik yaratmıştır. Konunun tekrar değerlendirilmesi adına desteğinizi rica ederim.

Pınar
Pınar10 Şubat 2020 15:32

Merhaba, 18.01.2020 tarihinde Cevahir alışveriş merkezi içerisinde yer alan (Mecidiyeköy) Cinemaximum sinemasında (3 numaralı salon) Mucize 2 Aşk film saatini yanlış hatırlamıyorsam 15.55 seansına giriş 2 kişi olarak giriş yaptık. Film ekran görüntüsü kalitesi, ekran ışığının kısık olması ve ekranın sol tarafına doğru hafif bir kararma olması nedeni ile o kısımda ne olduğu görebilmek adına kendimizi zorlamak durumunda kaldık. Film güzeldi fakat görüntü sorunu nedeni ile vermiş olduğumuz parayı hak etmedi. Yaşanılan sorun nedeni ile memnuniyet kapsamında tarafıma 2 adet cinema bileti verilmesi konusunda desteğinizi talep ederim.

Cinemaximum Logo
Cinemaximum16 Mart 2020 13:50

Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz bu mesajla ilgili inceleme yapıldı, belirttiğiniz konuda ki süreç tamamlandı ve e-mail adresi üzerinden detaylı bilgilendirmeyi tarafınıza gerçekleştirdik. Mailler bazen spam ya da gereksiz kutularını da düşebiliyor bu nedenle tüm alanları kontrol etmenizi rica ederiz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

1 Yorum

Pınar
Pınar13 Şubat 2020 15:58
 

itirazıma dönüş yapılmamıştır

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler