30 Ekim
#12877837

Cinemaximum Filmde Elektrik Kesildi

Capacity Cinemaximum, 30 Ekim 2019, 21:30 seansına bilet aldım. Filmin ilk yarısı bittiğinde elektrikler kesildi ve filmin 2.yarısı gösterilmedi. Karanlıkta yarım saat bekledik, bir kişi bile gelip açıklama yapmadı.


Biz kendimiz çıkıp muhatap aradığımızda ücret iadesi yapabileceklerini veya başka bir gün elimizdeki mevcut biletlerle yardımcı olabileceklerini söylediler.


Koskoca AVM'de jeneratör mü yok? Ücret iadesi veya başka bir gün film izlemek çözüm mü? Ben aynı filme tekrar gidip ilk yarısını bir daha mı izleyeceğim? Böyle bir saçmalık ilk kez yaşıyorum ve kesinlikle bir daha böyle bir amatör firmayı tercih etmeyip herkese elimden geldiğince kötüleyeceğim.

Ege Ege 737 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi05 Kasım

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler